Skip to content

Wymiana oleju i filtra oleju

Dlaczego warto robić to regularnie?


Żywotność silnika

Wymieniając u nas regularnie olej silnikowy, zyskujesz dłuższą żywotność silnika, dzięki substancjom dodatkowym utrzymującym go w czystości i zapobiegającym tworzeniu się szlamu.

Większa efektywność
Nasze oryginalne oleje to większa efektywność, dzięki mniejszemu tarciu i utrzymaniu właściwych parametrów oleju oczekiwanych przez producenta silnika. To także efektywniejsza i dłuższa praca turbosprężarki smarowanej tym samym olejem.

Profesjonalna usługa
Korzystając z naszych serwisów, decydujesz się na profesjonalną usługę wykonaną przez przeszkolonego mechanika, który dysponuje narzędziami dedykowanymi do obsługi Twojej Škody.

Oryginalny olej Skoda

Wybierając oryginalny olej Škoda masz pewność, że stanowi on oryginalną część zamienną z własnym numerem katalogowym, pochodzącą od producenta Twojego samochodu, który najlepiej zna swoje silniki.

Zarówno skład jak i właściwości chemiczne i fizyczne w przypadku oryginalnego oleju Škoda pozwalają na dłuższe interwały między kolejnymi wymianami, przy utrzymaniu niezawodności smarowanych podzespołów. To czysta oszczędność dla właściciela samochodu.

Umów wizytę w serwisie