Skip to content

Czyszczenie klimatyzacji

Odśwież atmosferę na wiosnę! Umów się na czyszczenie klimatyzacji w Autoryzowanym Serwisie Skoda Plichta

Jeśli chcesz cieszyć się komfortową jazdą w upalne dni, a jednocześnie dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, warto regularnie serwisować klimatyzację w swoim samochodzie. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń, bakterii i grzybów, które mogą wpłynąć negatywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie.

Regularne przeglądy klimatyzacji pozwalają na wczesne wykrycie ewentualnych usterek i ich naprawę, co może zapobiec poważniejszym awariom i kosztownym naprawom w przyszłości. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszej usługi serwisowania klimatyzacji, która pozwoli Ci cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą przez cały rok.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów zadba o to, aby Twoja klimatyzacja działała sprawnie i bezawaryjnie, a Ty mógł cieszyć się jazdą bez obaw o swoje zdrowie i komfort.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na serwis klimatyzacji w swoim samochodzie!

Umów wizytę w serwisie

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług marki ŠKODA oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych.
    Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody.
    Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku
    Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci/