Skip to content
Nowa Škoda

Superb

Cena od

149 900 PLN

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Czytaj więcej
  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku Czytaj więcej
  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci

  Przestrzenna i komfortowa

  Poznaj wyrafinowany design i zachwyć się intuicyjną koncepcją wnętrza. Zyskaj jeszcze więcej swobody i nowych technologii w wersji liftback i kombi.

  Kwintesencja dostojności

  Wyraziśnie zarysowane linie i dynamicznie rozłożone proporcje. Wysmakowane detale w gustownej oprawie unikalnego ciemnego chromu.

  Nowa jakość Skody Superb

  Poznaj autorskie koncepcje debiutujące w najnowszym modelu.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Stwórz najbardziej komfortową wersję dla siebie.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Cyfrowe wyświetlacze

  Wirtualny 10-calowy kokpit, opcjonalny wyświetlacz przezierny oraz 10 lub 13-calowy, wielodotykowy wyświetlacz centralny umożliwiający sterowanie gestami i głosem.

  Wielofunkcyjne pokrętła

  Inteligentne połączenie elementów dotykowych i cyfrowych. Szybki dostęp do wielu funkcji pojazdu oraz intuicyjne zarządzanie systemem informacyjno-rozrywkowym.

  Dostępność online

  Stałe połączenie internetowe umożliwiające bezproblemową aktualizację systemu informacyjno-rozrywkowego, planowanie tras i korzystanie z usług mobilnych online.

  Manetka zmiany biegów

  Dźwignia zmiany biegów przeniesiona na kolumnę kierownicy. Zdecydowanie podniesiony komfort i jeszcze więcej miejsca w konsoli środkowej do przechowywania.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Wykorzystaj pełnię możliwości nowej wersji Superba.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Innowacyjny język projektowania

  Odkryj elastyczność i funkcjonalność nowej Skody Superb. Spełnij marzenia o najwyższym komforcie podróżowania.

  Inteligentne bezpieczeństwo

  Systemy wspomagania jak asystent skręcania, awaryjny asystent kierowania i Crew Protect Assist oraz do 10 poduszek powietrznych.

  Ergonomiczne wnętrze

  Składany, środkowy podłokietnik, pojemny Jumbo Box, przesuwany środkowy podłokietnik z tyłu oraz uchwyty na kubki i tablet.

  Pojemny bagażnik

  Nowe wersje hatchback oraz kombi dłuższe i wyższe od poprzedników, co zapewnia imponującą pojemność do 1920 litrów (w wersji kombi).

  Wygodne fotele

  Podgrzewane i wentylowane fotele Ergo z pamięcią ustawień i 10 pneumatycznie sterowanymi poduszkami masującymi.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Wykorzystaj nieograniczone możliwości nowego Superba.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrafinowana nowoczesność

  Unikatowe połączenie maksymalnej wydajności z minimalnym wpływem na środowisko. Zupełnie nowy wymiar bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu użytkowania.

  Wydajne napędy

  Dostępne 3 jednostki benzynowe, 2 wysokoprężne, udoskonalona hybryda typu plug-in oraz pierwsza w historii marki miękka hybryda.

  Aerodynamiczna rzeźba

  Redukcja zużycia paliwa oraz emisji spalin dzięki ulepszonej aerodynamice pojazdu i współczynnikowi oporu niższemu nawet o 15%.

  Swoboda konfiguracji

  Łącznie 7 opcji projektowych nawiązujących do nowoczesnych wnętrz, 13 tematycznych pakietów i 15 opcji indywidualnych.

  Ekologiczny charakter

  Zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Wszystkie tekstylia zostały wykonane w 100% z tworzyw poddawanych recyklingowi.