Skip to content
Nowa Škoda

Kodiaq

Cena od

174 850 PLN

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Czytaj więcej
  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku Czytaj więcej
  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci

  Nowa Škoda Kodiaq

  Druga generacja kultowego SUV-a: jeszcze bardziej przestronna i wszechstronnie wyposażona. Teraz również z napędem hybrydowym plug-in!

  Odkryj nowe możliwości – bez barier i ograniczeń

  Funkcjonalne rozwiązania, nowa koncepcja wnętrza, odświeżona gama silników i najwyższy wymiar wydajności – właśnie to definiuje nową Škodę Kodiaq.

  Udany mariaż dobrego wzornictwa i funkcjonalności

  Kodiaq zachwyca śmiałymi liniami nadwozia, wyrafinowaną stylistyką i imponującymi gabarytami. Dopracowanemu designowi nie ustępuje przemyślana użyteczność.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Przekonaj się, jak może wyglądać Twoja wymarzona Škoda Kodiaq.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Innowacyjne rozwiązania

  Po raz pierwszy w ofercie Škody dźwignia zmiany biegów została zamontowana na kolumnie kierownicy co przekłada się na ułatwiony dostęp, przejrzysty wygląd konsoli środkowej oraz wzrost pojemności schowka.

  Funkcjonalna konsola środkowa

  Wygodny schowek o pojemności 2,1 litra zapewnia dużo miejsca na drobiazgi. Dodatkowo, opcjonalnie dostępne miejsce do jednoczesnego szybkiego ładowania indukcyjnego dwóch smartfonów o mocy 15 W.

  Sterowanie inteligentnymi pokrętłami

  Trzy inteligentne intuicyjne pokrętła wielofunkcyjne umieszczone pod wyświetlaczem systemu informacyjno-rozrywkowego umożliwiają łatwy dostęp do wielu funkcji pojazdu.

  Ergonomiczne fotele

  Komfortowe fotele z opcjonalną funkcją masażu pneumatycznego są wyposażone w dziesięć poduszek powietrznych. Łatwo dostępne elementy sterujące dają możliwość wyboru poziomu intensywności.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Sprawdź, jak może prezentować się Twój nowy Kodiaq.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Zaawansowane systemy wsparcia i łączności

  Szerokie spektrum najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa i łączności gwarantuje pewność, niezawodność i poczucie pełnej kontroli: zawsze i wszędzie.

  Zrównoważone materiały

  Tkaniny, wykończenie wnętrza i elementy Simply Clever zostały wykonane ze zrównoważonych materiałów. Nowością na liście rozwiązań Simply Clever jest płyn do czyszczenia wyświetlaczy umieszczony w konsoli środkowej oraz schowek na tunelu środkowym.

  System informacyjno-rozrywkowy

  Centrum dowodzenia opiera się o 10-calowy (opcjonalnie 13-calowy) centralny wyświetlacz dotykowy. Na komfort użytkowania składa się też sterowanie głosem i oraz wielofunkcyjna kierownica.

  Większa przestrzeń bagażowa

  W wersji pięciomiejscowej pojemność bagażnika wynosi teraz od 910 litrów do 2105 litrów po złożeniu tylnych siedzeń. Siedmiomiejscowy samochód mieści 340 litrów za trzecim rzędem siedzeń, a jego maksymalna pojemność wynosi obecnie 2035 litrów.

  System nowoczesnych poduszek powietrznych

  Oprócz poduszek powietrznych kierowcy i pasażera w standardzie znajdują się boczne poduszki powietrzne, poduszki powietrzne chroniące głowę i centralna poduszka powietrzna pomiędzy kierowcą a pasażerem z przodu.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Dopasuj nową Skodę Kodiaq do swoich potrzeb.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Technologia na najwyższym poziomie

  Nowa Skoda Kodiaq dostarcza szereg zaawansowanych rozwiązań, które zapewniają wsparcie niezbędne w dotarciu do celu podróży: na czas i w komfortowych warunkach.

  Zawieszenie adaptacyjne DCC

  Nowa generacja zawieszenia adaptacyjnego pozwala na dopasowanie charakterystyki jazdy do własnych preferencji dzięki zróżnicowanym trybom jazdy.

  Nowoczesna hybryda plug-in

  Hybrydowy układ napędowy typu plug-in zapewnia zasięg w trybie elektrycznym przekraczający 100 km oraz szybki czas ładowania w domu i w podróży.

  Automatyczna skrzynia biegów DSG

  Dwusprzęgłowa 7-stopniowa przekładnia DSG oferuje szybką płynną zmianę biegów, jednocześnie gwarantując niskie zużycie paliwa.

  Progresywny układ kierowniczy

  Dynamiczna jazda pod pełną kontrola możliwa jest dzięki progresywnemu układowi kierowniczemu, który zapewnia jednocześnie zwinność pojazdu i bezpieczeństwo.