Skip to content

Profesjonalna wymiana opon

Zacznij sezon od wymiany ogumienia, zarezerwuj wymianę w Autoryzowanym Serwisie Skoda Plichta

Zapewnij sobie i swoim pasażerom bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Wymień opony w swoim samochodzie zgodnie z zaleceniami producenta. Ciesz się ekonomiczną eksploatacją pojazdu oraz większym komfortem prowadzenia, niezależnie od pory roku.

Pamiętaj, że opony dobieramy nie tylko do aktualnej pory roku, ale też do konkretnego modelu Twojego pojazdu – waga, moc silnika czy rozmiar tarcz hamulcowych – to wszystko ma znaczenie.

Skorzystaj z usług profesjonalistów w Autoryzowanym Serwisie Skoda Plichta.

Umów wizytę w serwisie

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług marki ŠKODA oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych.
    Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody.
    Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku
    Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci/