Skip to content
Nowa Škoda

Scala

Cena od

87 200 PLN

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Czytaj więcej
  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku Czytaj więcej
  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci

  Nowa definicja klasy kompakt

  Nieznany wcześniej poziom designu, komfortu podróżowania i funkcjonalności.

  Dynamiczna od pierwszego kilometra

  Autorska osłona chłodnicy i przeprojektowany przedni zderzak. Jeszcze bardziej sportowy charakter dzięki wyrazistej stylistyce i maksymalnej praktyczności.

  Mocne akcenty modelu Scala

  Sprawdź przełomowe rozwiązania wprowadzone w najnowszej wersji hatchbacka.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Wybierz najlepszy wariant nowego hatchbacka.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Ekologiczne materiały

  Naturalne włókna konopi i kenafu wykorzystane w podsufitce i panelach drzwi. Odnawialne surowce z recyklingu zastosowane w elementach tapicerki, dywanikach i na podłodze.

  Przyjemność z jazdy

  Trzy poziomy wyposażenia i sześć wariantów wnętrza. Przejrzysta deska rozdzielcza. Intuicyjny panel sterowania klimatyzacją. Elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele.

  Powiew nowoczesności

  Odchudzone reflektory TOP LED Matrix z modułami imitującymi bryłki lodu. Przeprojektowany pas przedni i tylny oraz efektowne kurtyny powietrzne i większa dynamika nadwozia.

  Bezpieczeństwo w podróży

  Wysoki poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego. Korpus wykonany w dużej mierze ze specjalnie hartowanej stali. System aż 9 poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażerów.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Stwórz autorską wersję kompaktowego hatchbacka.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Odkryj sportową duszę

  Poczuj moc drzemiącą we wnętrzu nowej Škody Scala. Harmonia i funkcjonalność miejskiego hatchbacka połączona z wyrazistym sportowym zacięciem.

  Bezkompromisowy

  Liczne czarne akcenty na ramie osłony chłodnicy, listwach progowych, obudowie lusterek zewnętrznych i napisie tylnej klapy.

  Klimatyczny

  Dekoracyjne oświetlenie i czerwone listwy wykończeniowe. Karbonowe nakładki na desce rozdzielczej oraz panelach drzwi.

  Dynamiczny

  Aluminiowe felgi wykończone w kolorze szczotkowanej czerni z dodatkowymi czarnymi wstawkami aerodynamicznymi.

  Komfortowy

  Starannie wyprofilowane czarne fotele sportowe pokryte sztuczną skórą Carbon i zdobione czerwono-szarymi paskami.

  Stylowy

  Czarny panoramiczny dach połączony płynnie z wydłużoną tylną szybą. Szyba tylna i tylne boczne przyciemniane na czarno.

  Skonfiguruj z nami swoją Škodę!

  Postaw na rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Technologie przyszłości

  Nowa Škoda Scala oferuje gamę innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą bezpieczeństwo i komfort użytkowania w każdych warunkach.

  Systemy bezpieczeństwa

  Zaawansowany moduł Front Assist z funkcją monitorowania pieszych, asystenta pasa ruchu oraz rozpoznawania znaków drogowych.

  Wygoda na każdym kroku

  Funkcja „wirtualny pedał” umożliwiająca sprawne otwieranie elektrycznej klapy bagażnika i uruchamiana jednym ruchem stopy.

  Inteligentne światła

  Reflektory TOP LED z modułami Matrix, które podczas postoju automatycznie wykluczają nadjeżdżające auta ze stożka światła

  Mocne akcenty

  Trzy nowoczesne jednostki TSI generacji evo2 o mocy 115-150 KM z 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegową przekładnią DSG.