Skip to content

Škoda Octavia

Skorzystaj z najlepszej oferty na finansowanie nowej Skody

1. Model

2. Parametry finansowe

Default_bp1200_1 (9)

Škoda Leasing Niskich Rat

Cena samochodu ------ zł brutto
Rata miesięczna ------ zł netto
Cena samochodu ------ zł netto
Opłata wstępna ------ zł netto
2 opcje zakończenia leasingu

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług marki ŠKODA oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych za pomocą:
    Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Twoje dane będą przetwarzane tylko w stopniu umożliwiającym realizację wymienionego celu.
    Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku przesłanym zapytaniem. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak bez Twojej zgody nie będziemy się mogli z Tobą skontaktować.
    Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci/