Skip to content
Rozwiązania biznesowe skrojone na miarę

Flota Skody
w Twoim biznesie

Wybierz swój model współpracy!

Elastyczne rozwiązania dla Twojej firmy

Sprawdź korzystne modele współpracy w zakresie organizacji i zarządzania parkiem samochodowym w firmie. Wybierz warunki najlepsze dla funkcjonowania Twojego biznesu.
0
salony Grupy Plichta
0
salonów dealerskich ŠKODA
0
autoryzowane punkty serwisowe
0+
modeli marki SKODA do wyboru
0+
aut SKODA dostępnych od ręki
0+
lat doświadczenia na rynku

Zapewnij efektywność firmowej floty

Poznaj nowoczesne rozwiązania ułatwiające sprawną organizację parku samochodowego. Zyskaj wsparcie na każdym etapie zarządzania firmową flotą. Skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów.

Program Biznes Ekspert

Nowe auta marki SKODA na warunkach flotowych. Indywidualna oferta leasingu lub wynajmu. Dostęp do nowoczesnych narzędzi w zakresie zarządzania flotą.

Fleet Model Agency

Nowe auta Grupy Volkswagen w ramach bezpośredniej umowy z importerem. Korzystne warunki na czas nieokreślony. Realizacja całego procesu w salonie dealerskim.

Sprawdź nowe możliwości

Dowiedz się więcej na temat dedykowanych rozwiązań dostępnych w modelu współpracy Biznes Ekspert oraz Fleet Agency Model. Sprawdź korzyści dla firmowej floty oraz funkcjonowania Twojego biznesu.

Biznes Ekspert dla Twojej floty

Postaw na ekspercką wiedzę oraz profesjonalne narzędzia do zarządzania flotą.

Zrównoważone koszty zarządzania parkiem samochodowym w firmie

Program Biznes Ekspert to rozwiązanie dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorców. Dzięki naszej usłudze skutecznie zredukujesz koszty związane z parkiem samochodowym w Twojej firmie.

Większa przewidywalność budżetu flotowego i wydatków serwisowych

Dołączając do programu Biznes Ekspert zyskujesz gwarancję pełnej przewidywalności w zakresie budżetowania floty. Jednocześnie minimalizujesz ryzyko nieplanowanych wydatków serwisowych

Ograniczenie konsekwencji prawnych związanych z zarządzaniem flotą

Program Biznes Ekspert pomoże Ci stworzyć bezpieczną politykę flotową. Dzięki temu ograniczysz ryzyko odpowiedzialności karnej, wykroczeniowej i cywilnej fleet managera oraz członków zarządu.

Fleet Agency Model dla Twojej floty

Bezpośrednio od producenta

W modelu biznesowym Fleet Agency Model masz możliwość zakupu aut flotowych bezpośrednio od importera. Podpisujesz jedną, multibrandową umowę ramową zawieraną na czas nieokreślony. Zyskujesz na bliższej relacji z importerem i szybszym przepływie informacji.

Pod opieką sieci dealerskiej

Korzystasz z potencjału i doświadczenia znanej sieci dealerskiej. Cały proces zakupu realizujesz pod opieką jednego, dedykowanego Tobie agenta. Wszystkie procedury związane z realizacją warunków zawartej umowy odbywają się w Twoim ulubionym salonie dealerskim.
 • Indywidualny doradca

  Przez cały okres współpracy korzystaj ze wsparcia doświadczonego doradcy. Nasz specjalista podpowie optymalne rozwiązania dla Twojej floty.
 • Elastyczne finansowanie

  Wybierz optymalną formę finansowania – zakup za gotówkę, leasing lub wynajem. Dopasuj czas trwania umowy oraz wysokość raty do swoich potrzeb.
 • Rozwiązania telematyczne

  Zbieraj i analizuj informacje dotyczące aut służbowych. Wykorzystaj je do obniżenia kosztów paliwa, eksploatacji oraz ubezpieczenia pojazdów.
 • Bezpieczna polityka flotowa

  Zabezpiecz się przed konsekwencjami wynikającymi z nieodpowiedniego wykorzystania lub nieprawidłowej eksploatacji pojazdów we flocie.
 • Optymalizacja prawno-podatkowa

  Korzystaj z najlepszych standardów PZWLP w zakresie podatku VAT, CIT, PIT, amortyzacji, części odsetkowej raty leasingu czy standardu MSSF 16.

Uzupełnij swoją flotę o Škodę!

Wybieraj spośród szerokiej gamy najnowszych modeli.

Konkurencyjne ceny aut

Dzięki ramowej umowie możesz zamówić każdą z 6 marek flotowych grupy VAG. Jednocześnie zyskujesz korzystne warunki współpracy.

Szybki obieg informacji

Bezpośrednia umowa zacieśnia relację z Importerem oraz zapewnia szybki i sprawny przepływ informacji dotyczących transakcji.

Przejrzysty proces zakupu

Jeden agent sieci dealerskiej obsługuje każdy etap transakcji. W ramach jednej umowy zamawiasz dowolne marki i modele.

Kompleksowe wsparcie

Cały proces obsługi, a więc przygotowanie oferty, jazdy testowe i odbiór pojazdów odbywa się w Twoim ulubionym salonie dealerskim.

Skontaktuj się z naszym
zespołem

Kierownik Sprzedaży Flotowej

Dariusz Małecki

Kierownik Sprzedaży Flotowej
Zastępca Kierownika Sprzedaży Flotowej

Patrycja Browińska

Z-ca Kierownika Sprzedaży Flotowej
Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Paweł Lasota

Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Doradca flotowy

Michał Górski

SKODA Biznes Ekspert

Radosław Łangowski

SKODA Biznes Ekspert

Piotr Żyłowski

SKODA Biznes Ekspert

Jakub Domański

SKODA Biznes Ekspert

Szymon Wanke

SKODA Biznes Ekspert

Zostaw nam kontakt do siebie, oddzwonimy

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Czytaj więcej
  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku Czytaj więcej
  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci